ХХІ «ШАБЫТ-2018» Халықаралық шығармашыл жастар фестивалінің жұмыс бағдарламасы

Өтетін күні: 2018 жылғы 5-9 қараша

Өтетін орны: Астана қаласы

  

3-4 қараша
1 Қонақүйлер:

1.      «Гранд Парк Есіл» (әділқазылар мүшелері) Бейбітшілік, 8

2.      «Come inn» (әділқазылар мүшелері)

Арганаты, 13

3.      «Алтын дала» (қатысушылар)

Бегильдинов, 8/1

4.      «Жібек жолы» (қатысушылар)

Жәнібек Тархан, 2

 

 

 

 

Бір күн ішінде

Қонақүйлерге әділқазылар мүшелері мен ХХІ «Шабыт» Халықаралық шығармашыл жастар фестиваліне қатысушылардың орналасуы
2 ҚазҰөу орган залы

(Жеңіс даңғылы, 33)

Бір күн ішінде «Классикалық музыка» номинациясы бойынша акустикалық репетиция (ағаш үрмелі аспаптар)
3 ҚазҰөу № 2 корпусының үлкен залы ( Жеңіс даңғылы, 33) Бір күн ішінде «Классикалық музыка» номинациясы бойынша акустикалық репетиция (мыс үрмелі және соқпалы аспаптар)
4 ҚазҰөу Ж. Жабаев атындағы зал

(Тәуелсіздік даңғылы, 50)

Бір күн ішінде «Классикалық музыка» номинациясы бойынша акустикалық репетиция (камералық ансамбльдер)
5 қараша
5 Орган залының холы

(Жеңіс даңғылы, 33)

10.00-11.45

 

«Классикалық музыка» номинациясы қатысушыларын тіркеу (ағаш, мыс үрмелі және соқпалы аспаптар)
6 ҚазҰөу холы

(Тәуелсіздік даңғылы, 50)

10.00-11.45

 

«Классикалық музыка» номинациясы қатысушыларын тіркеу (камералық ансамбльдер)
7 ҚазҰөу орган залы

(Жеңіс даңғылы, 33)

12.00-12.30 «Классикалық музыка» (ағаш үрмелі аспаптар) номинациясына қатысушылар арасында жеребе тастау
8 ҚазҰөу № 2 корпусының үлкен залы (Жеңіс даңғылы, 33) 12.00-12.30 «Классикалық музыка» (мыс үрмелі аспаптар) номинациясына қатысушылар арасында жеребе тастау
9 ҚазҰөу № 2 корпусының үлкен залы      (Жеңіс даңғылы, 33) 12.30-13.00 «Классикалық музыка» (соқпалы аспаптар) номинациясына қатысушылар арасында жеребе тастау
10 ҚазҰөу Ж. Жабаев атындағы зал

(Тәуелсіздік даңғлылы, 50)

12.30-13.00 «Классикалық музыка» (камералық ансамбльдер) номинациясына қатысушылар арасында жеребе тастау
11 ҚазҰөу орган залы

(Жеңіс даңғылы, 33)

14.00-18.30 «Классикалық музыка» (ағаш үрмелі аспаптар) номинациясына акустикалық репетиция
12 ҚазҰөу № 2 корпусының үлкен залы (Жеңіс даңғылы, 33) 14.00-16.00 «Классикалық музыка» (мыс үрмелі аспаптар) номинациясына акустикалық репетиция
13 ҚазҰөу №2 корпусының үлкен залы (Жеңіс даңғылы, 33) 16.00-18.00 «Классикалық музыка» (соқпалы аспаптар) номинациясына акустикалық репетиция
14 ҚазҰөу Ж. Жабаев атындағы зал

(проспект Тәуелсіздік, 50)

14:00-18:30 «Классикалық музыка» (камералық ансамбльдер) номинациясына акустикалық репетиция
15 «Астана» концерт залының фойесі

(Кенесары көшесі, 32)

12.35-13.00

 

«Халық музыкасы» (қобыз, прима-қобыз) номинациясы қатысушыларын тіркеу және қатысушылар арасында жеребе тастау
16 «Астана» концерт залы

(Кенесары көшесі, 32)

027 аудитория

14.00-18.00 «Халық музыкасы» (қобыз, прима-қобыз) номинациясына акустикалық репетиция
17 «Астана» концерт залының фойесі

(Кенесары көшесі, 32)

13.05-13.30 «Халық музыкасы» (шертер, бас шертер, домра-прима) номинациясы қатысушыларын тіркеу және қатысушылар арасында жеребе тастау
18 «Астана» концерт залы

(Кенесары көшесі, 32)

024 аудитория

14.00-18.00 «Халық музыкасы» (шертер, бас-шертер, домра-прима) номинациясына акустикалық репетиция
19 «Астана» концерт залының фойесі

(Кенесары көшесі, 32)

12.00-12.30

 

«Эстрадалық вокал» номинациясы қатысушыларын тіркеу және қатысушылар арасында жеребе тастау
20 «Астана» концерт залы

(Кенесары көшесі, 32)

Сахна

14.00-18.00 «Эстрадалық вокал» номинациясына акустикалық репетиция
21 «Жастар» театры

(Есенберлин көшесі, 10) фойеде

10:00-10.45

 

«Хореография» (халық биі) номинациясы қатысушыларын тіркеу және қатысушылар арасында жеребе тастау
22 «Жастар» театры

(Есенберлин көшесі, 10)

10.45-12.30

15.30-18.00

«Хореография» (халық биі) номинациясы. Барлық қатысушыларды сахнада таңбалау
23 Бейбітшілік және келісім сарайы

(Тәуелсіздік даңғылы, 57)

19.00 ХХІ «Шабыт» халықаралық шығармашыл жастар фестивалінің салтанатты ашылуы
6 қараша
24 ҚазҰөу орган залы

(Жеңіс даңғылы, 33)

09.00-13.00

 

«Классикалық музыка» номинациясы

(ағаш үрмелі аспаптар)  1-айналымды тыңдау

25 ҚазҰөу № 2 корпусының үлкен залы (Жеңіс даңғылы, 33) 09.00-13.00

 

«Классикалық музыка» номинациясы

(мыс үрмелі аспаптар) 1-айналымды тыңдау

26 ҚазҰөу Ж.Жабаев атындағы зал

(Тәуелсіздік даңғылы, 50)

09.30-13.00

 

«Классикалық музыка» (камералық ансамбльдер) номинациясы

1-айналымды тыңдау

27 ҚазҰөу орган залы

(Жеңіс даңғылы, 33)

14.30-19.00 «Классикалық музыка» (ағаш үрмелі аспаптар) номинациясы бойынша 1-айналымды тыңдау
28 ҚазҰөу № 2 корпустың үлкен залы (Жеңіс даңғылы, 33) 14.30-19.00 «Классикалық музыка» номинациясы

(соқпалы аспаптар) 1-айналымды тыңдау

29 ҚазҰөу Ж. Жабаев атындағы зал

(Тәуелсіздік даңғылы, 50)

14.30-19.00 «Классикалық музыка» (камералық ансамбльдер) номинациясы бойынша 1-айналымды тыңдау
30 ҚазҰөу № 2 корпусының үлкен залы  (Жеңіс даңғылы, 33) 14.30–16.00 «Классикалық музыка»

(мыс үрмелі аспаптар) 1-айналымды тыңдау

31 ҚазҰөу № 2 корпусының үлкен залы (Жеңіс даңғылы, 33) 16.30-19.00 «Классикалық музыка» (соқпалы аспаптар) номинациясы бойынша 1-айналымды тыңдау
32 «Астана» концерт залы

(Кенесары көшесі, 32)

027 аудитория

10.30-13.30

 

15.00-19.00

 

«Ұлттық музыка» (қобыз, прима-қобыз) номинациясы бойынша 1-айналымды тыңдау

«Ұлттық музыка» (қобыз, прима-қобыз) номинациясы бойынша 1-айналымды тыңдау

33 «Астана» концерт залы

(Кенесары көшесі, 32)

024 аудитория

10.30-13.30

 

15.00-19.00

 

«Ұлттық музыка» (шертер, бас-шертер, прима-домра) номинациясы бойынша 1-айналымды тыңдау

«Ұлттық музыка» (шертер, бас-шертер, прима-домра) номинациясы бойынша 1-айналымды тыңдау

34 ҚазҰөу орган залы,

ҚазҰөу № 2 корпустың үлкен залы

(Жеңіс даңғылы, 33)

 

ҚазҰөу Ж.Жабаев атындағы зал

(Тәуелсіздік даңғылы, 50)

 

«Астана» концерт залы

024 аудитория, 027 аудитория, Концерт залы (Кенесары көшесі, 32)

 

«Жастар» театры

(Есенберлин көшесі, 10)

Бір күн ішінде «Журналистика» номинациясы конкурсының ІI айналымы.

Фестиваль алаңында түсірілімдер

35 «Астана» концерт залы

(Кенесары  көшесі, 32)

10.30-13.30

15.00-19.00

«Эстрадалық вокал» номинациясы бойынша 1-айналымды тыңдау

«Эстрадалық вокал» номинациясы бойынша 1-айналымды тыңдау

36 «Жастар» театры

(Есенберлин көшесі, 10)

10.00–12.30

 

1-айналымды қарау. «Хореография» (халық биі) номинациясы

 

7 қараша
37 ҚазҰөу орган залы

(Жеңіс даңғылы, 33)

09.00-19.00 «Классикалық музыка» (ағаш үрмелі аспаптар) номинациясына акустикалық репетиция
38 ҚазҰөу № 2 корпусының үлкен залы

(Жеңіс даңғылы, 33)

09.00-19.00 «Классикалық музыка» (мыс үрмелі және соқпалы аспаптар) номинациясына акустикалық репетиция
39 Ж. Жабаев атындағы зал, орган залы және колледждің үлкен залы, ҚазҰөу аудиториялары

 

 

10.00-16.00 «Классикалық музыка» (камералық ансамбльдер) номинациясына акустикалық репетиция
40 «Астана» концерт залы

(Кенесары көшесі, 32)

027 аудитория

10.30-13.30

 

15.00-19.00

 

«Халық музыкасы» (қобыз, прима-қобыз) номинациясы бойынша        2-айналымды тыңдау

«Халық музыкасы» (қобыз, прима-қобыз) номинациясы бойынша        2- айналымды  тыңдау

41 «Астана» концерт залы

(Кенесары көшесі, 32)

024 аудитория

 

10.30-13.30

 

15.00-19.00

 

«Халық музыкасы» (шертер, бас-шертер, прима-домра) номинациясы бойынша 2-айналымды тыңдау

«Халық музыкасы» (шертер, бас-шертер, прима-домра) номинациясы бойынша 2-айналымды тыңдау

42 «Астана» концерт залы

(Кенесары көшесі, 32)

10.30-13.30

 

15.00-19.00

«Эстрадалық вокал» номинациясы бойынша 2-айналымды тыңдау

 

«Эстрадалық вокал» номинациясы бойынша 2-айналымды тыңдау

43 «Жастар» театры

(Есенберлин көшесі, 10)

10.00–12.30

 

2-айналымды қарау. «Хореография» (халық биі) номинациясы
8 қараша
44 ҚазҰөу орган залы

Жеңіс даңғылы, 33)

09.00-13.00

 

«Классикалық музыка» (ағаш үрмелі аспаптар) номинациясы       2-айналымды тыңдау
45 ҚазҰөу № 2 корпустың үлкен залы

(Жеңіс даңғылы, 33)

09.00-13.00

 

«Классикалық музыка» (мыс үрмелі аспаптар) номинациясы                  2-айналымды тыңдау
46 ҚазҰөу Ж.Жабаев атындағы зал

(Тәуелсіздік даңғылы, 50)

10.00-13.00

 

«Классикалық музыка» (камералық ансамбльдер) номинациясы  2-айналымды тыңдау
47 ҚазҰөу орган залы

(Жеңіс даңғылы, 33)

14.30-18.30 «Классикалық музыка» (ағаш үрмелі аспаптар) номинациясы бойынша 2-айналымды тыңдау
48 ҚазҰөу №2 корпусының үлкен залы

(Жеңіс даңғылы, 33)

14.30-18.30 «Классикалық музыка» (соқпалы аспаптар) номинациясы                              2-айналымды тыңдау
49 ҚазҰөу Ж. Жабаев атындағы зал

(Тәуелсіздік даңғылы, 50)

14.30-18.30 «Классикалық музыка» (камералық ансамбльдер) номинациясы бойынша 2-айналымды тыңдау
50 Тыңдау орындары бойынша 19.00 2-айналым нәтижелерін жариялау
51 «Астана» концерт залы

(Кенесары көшесі, 32)

027 аудитория

10.30-12.00 «Халық музыкасы» (қобыз, прима-қобыз) номинациясы бойынша байқаудың қорытындысын шығару

 

52 «Астана» концерт залы

(Кенесары көшесі, 32)

024 аудитория

10.30-12.00  «Халық музыкасы» (шертер, бас-шертер, домра-прима) номинациясы бойынша байқаудың қорытындысын шығару
53 «Алау» мұз сарайы

(Қабанбай батыр даңғылы, 47)

Баспасөз орталығы

10.00-13.00 Фестивальдің «Журналистика» номинациясы бойынша 2-айналым қатысушыларының жұмысын талдау және таңдау

 

«Журналистика» номинациясы бойынша байқаудың қорытындысын шығару

54 «Астана» концерт залы

(Кенесары көшесі, 32)

11.00-14.00

 

15.30-18.00

«Эстрадалық вокал» номинациясы бойынша 3-айналымды тыңдау

 

«Эстрадалық вокал» байқауының қорытындысын шығару

9 қараша
55 ҚазҰөу Ж. Жабаев атындағы зал

(Тәуелсіздік даңғылы, 50)

11.00 ХХІ «Шабыт» халықаралық шығармашыл жастар фестивалінің лауреаттарына, дипломанттарына дипломдар мен І, ІІ, ІІІ премияларды салтанатты тапсыру
56 Бейбітшілік және келісім сарайы

(Тәуелсіздік даңғылы, 57)

19.00 ХХІ «Шабыт» халықаралық шығармашыл жастар фестивалінің салтанатты жабылуы, Гала-концерт, Бас жүлдені және Президент кубогін тапсыру